Apteka medyczno zielarska

Gdzie kupić zioła i inne adekwatne pod tym kątem produkty?

Gdzie kupić zioła oraz adekwatne pod tym kątem produkty? Oczywiście ma nam bardzo wiele do zaoferowania w tym zakresie, jednocześnie to miejsce gdzie uzyskamy profesjonalne wsparcie przy doborze odp czytaj więcej »

Druk solwentowy

Następca druku sitowego

Tym razem tekst zostanie poświęcony następcy druku sitowego. Domyślacie się, w jakim przypadku można mówić na temat takiego następcy? Jeżeli nie, to znak, że ten tekst skierowany jest właśnie do Was. czytaj więcej »

blog o życiu

Blogowanie na poziomie

Teraz blogowanie stało się rzeczywiście czynnością bardzo popularną w Polsce. Odkąd można zarobić bardzo duże pieniądze na tym, że będziemy pisać codziennie bardzo wartościowe teksty to więcej jest c czytaj więcej »

wynajem Busa kraków

Szybki wynajem samochodów

Szukasz dla siebie dobrego modelu samochodu który mógłbyś wypożyczyć na pewien czas? Musisz wiedzieć, że wiele osób ma poważny problem z wypożyczeniem takiego samochodu bowiem nie mają prawa jazdy dl czytaj więcej »

NIEMIECKI dla Firm

Tłumaczenia z rosyjskiego

Język rosyjski najczęściej wykorzystywany jest w naszym kraju albo do turystyki albo do handlu. Handlowanie z tak dużym sąsiadem to spore wyzwanie, ale też zysk. Nie jest łatwo, ale z drugiej strony czytaj więcej »

fototapety

Co przedstawia fototapeta?

Temat tekstu może być taki trochę mylący. Jak wiadomo mogą przedstawiać różne rzeczy. Wszyscy sobie zdają z tego doskonale sprawę (a właściwie to wszyscy powinni zdawać sobie sprawę). Mając to na uw czytaj więcej »

Windykacja Chorzów

Windykacja – nie bój się z niej korzystać

Niestety windykacja to w ostatnim czasie temat niezwykle popularny. Dlaczego niestety? Bo wciąż spotykamy się z nieuczciwością, przez którą musimy zwracać się o pomoc do profesjonalnych firm zajmując czytaj więcej »

Leczenie ZIOłAMi

Co wiesz na temat leczenia ziołami?

Co wiesz na temat leczenia ziołami? Czy zdajesz sobie sprawę, iż medycyna w tym kierunku od zawsze wykorzystywała nijako potencjał zdrowotny oraz właściwości niektórych roślin. Oczywiście oznacza to czytaj więcej »

przeprowadzki

Przeprowadzki

Przeprowadzamy się z różnych powodów. Najczęściej jest to jednak poszukiwanie lepszych warunków do życia, lepszej pracy. Bardzo często odbijają się niekorzystnie np. na relacjach i więziach rodzinny czytaj więcej »

Preparat na ból stawów

Bolące stawy należy zwalczyć

Bolące stawy należy zwalczyć, oczywiście jest przynajmniej kilka sposobów radzenia sobie z adekwatnymi pod tym kątem dolegliwościami, należy jednak zawsze podchodzić do tej kwestii z odpowiedniej do czytaj więcej »

 

Następca druku sitowego

Tym razem tekst zostanie poświęcony następcy druku sitowego. Domyślacie się, w jakim przypadku można mówić na temat takiego następcy? Jeżeli nie, to znak, że ten tekst skierowany jest właśnie do Was. Dokładniej rzecz ujmując chodzi o druk solwentowy (http://nim.com.pl/druk-ekosolwentowy/). Z pewnością niejedna osoba słyszała na temat tego druku, prawda? Niemniej, nie oznacza to jednak tego, że druk solwentowy nie ma już przed nikim jakichkolwiek tajemnic. Tajemnice były, są i zawsze będą. Takie są fakty na ten temat. Można powiedzieć, że nie ma w ogóle o czym dyskutować.

Co się dzieje, kiedy wybieramy wspomniany druk?

Skoro powiedzieliśmy już sobie dosyć dużo to, czas powiedzieć o tym, co się dzieje kiedy wybieramy wspomniany druk. Zacznijmy może od tego, że druk solwentowy zwany tzw. solwentem jest techniką drukowania, podczas której używa się plotera atramentowego. Biorąc pod uwagę taką metodę tradycyjny wodny atrament musiał ustąpić miejsca pigmentowemu atramentowi solwentowemu. Pigmentowy atrament solwentowy uzyskiwany jest dzięki bazie rozpuszczalników organicznych. Jeżeli chodzi o rodzaje tuszów solwentowych to mamy dokładnie trzy rozwiązania do wyboru - rozwiązaniami tymi są twardy solwent, mild solwent oraz eco solwent. Szczegółowe informacje na ich temat zostaną podane przy okazji kolejnego tekstu. Można powiedzieć, że rodzaje są zbyt złożonymi kwestiami, aby mówić o nich przy okazji. W związku z tym kolejny tekst w całości zostanie poświęcony rodzajom. Nie pozostaje nic innego, jak serdecznie zachęcić do czytania (z całą pewnością nie będzie można mówić o straconym czasie).